Psycholog online
dla osób dorosłych

Z jakim problemem możesz zwrócić się do nas indywidualnie ?

Psycholog online – Zadaniem poradni jest przede wszystkim pomaganie ludziom w uporaniu się z rozmaitymi sytuacjami, z którymi sami nie dają sobie rady.

Tutaj można by było wymieniać bardzo długo – tak jak bowiem dla jednej osoby ciągłe przytyki ze strony przełożonych nie stanowią znacznego obciążenia, tak już dla innej mogą one być źródłem dużego dyskomfortu psychicznego.

Podobnie jest w przypadku rozpadu długo trwającego związku – jedna osoba dość szybko przejdzie po tym przykrym zdarzeniu do porządku dziennego, inna zaś przez nawet wyjątkowo długi czas może rozpaczać po opuszczeniu przez partnera.

Wymienione powyżej stanowią zaledwie skromne przykłady problemów, w których rozwiązaniu może pomóc wizyta w poradni psychologicznej. Zadaniem pracujących w niej psychologów jest pomoc przede wszystkim w zidentyfikowaniu czynnika, który to odpowiada za pojawienie się u pacjenta kryzysu psychicznego.

 

Czasami już jedna wizyta i przeprowadzona podczas niej konsultacja przynoszą wyjątkowo dobre rezultaty – zdarza się, że człowiek naprawdę nie zdaje sobie sam sprawy z tego, co go dokładnie dręczy i samo tylko wskazanie mu przez psychologa tychże, obciążających jego głowę, czynników, już miewa dobroczynne działanie.

Czasami jednak problem, z którym pacjent zgłasza się do poradni psychologicznej, okazuje się zdecydowanie bardziej złożony.

W takiej sytuacji jedna wizyta może nie pomóc, konieczne może się zaś okazać skorzystanie z całego cyklu wizyt u specjalisty. Terapia jest więc drugim, obok udzielania konsultacji, zadaniem poradni psychologicznych.
Przeprowadzamy interwencje kryzysowe.

Specjaliści naszej poradni to:
Psycholodzy
Psychoterapeuci

 

Potrzebujesz pomocy?
Psycholog online czeka.

Jeżeli nie odbieramy telefonu, oznacza, że wszyscy terapeuci prowadzą sesję.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.