O nas

Centrum Terapii SOS powstało z myślą o niesieniu profesjonalnej pomocy psychologicznej oraz wsparcia w rozwoju osobistym. Niesiemy pomoc osobom, które zmagają się między innymi z zaburzeniami nastroju, kryzysami emocjonalnymi czy nałogami.

"Chcę inspirować do naprawiania siebie, poznawania i akceptowania swoich cudownych słabych punktów, nic nie daje takiej harmonii i pełnego oddechu jak polubienie siebie i życie z pasją."

Marzena Ciesielska, Psychoterapeutka

Psychoterapia online

Psychoterapia nie jest zarezerwowana tylko dla osób o zdiagnozowanych chorobach czy zaburzeniach psychicznych. Skorzystać z niej może każdy, kto odczuwa potrzebę polepszenia swojego stanu psychicznego, kontaktu ze sobą lub zdolności codziennych interakcji z innymi.

Nasza misja

Jesteśmy otwarci dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i porady. Bazując na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i empatii, wspólnie z pacjentami docieramy do źródeł i poszukujemy rozwiązań ich problemów.

psycholog

O mnie

Marzena Ciesielska

psychoterapeutka, terapeutka uzależnień

Założycielka Centrum Terapii SOS

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym oraz specjalistą psychoterapii uzależnień.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami.

Specjalizuję się w zaburzeniach nastroju (depresja), uzależnieniach, problemach natury lękowej, pomagam w kryzysach, budowaniu relacji na nowo, nauce komunikacji, oswajaniu i zrozumieniu własnych emocji.

więcej o mnie…

Jestem autorką książki
Jak zostać mądrą wariatką – instrukcja obsługi siebie – Ty kontra Ty

👉 Dowiedz się więcej…

Piotr Ciesielski

psycholog, terapeuta uzależnień

Jestem psychologiem o specjaloności psychologia zdrowia i kliniczna, psychologiem transportu, specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.

więcej o mnie…

Małgorzata Aleksandrzak

trener sesji oddechowych

Trenerem sesji oddechowych uwalniających stres , lęki, złość, natłok myśli i wiele innych negatywnych emocji.
Pracuje też terapeutycznie z ciałem…

więcej o mnie…