mgr Marzena Ciesielska

psychoterapeutka, terapeutka uzależnień

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym oraz specjalistą psychoterapii uzależnień.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami.

Współpracowałam ze Stowarzyszeniem “Pogotowie rodzinne” gdzie wspieram ofiary przemocy, pomagam wyjść z uzależnień oraz współuzależnienia a także pracuję z osobami, które doświadczyły stresu pourazowego w wyniku przeżycia traumy.

Wspieram również osoby będące w żałobie , gdzie mimo upływu wielu lat nadal trudno im oswoić się i pogodzić ze stratą bliskiej osoby.

W Stowarzyszeniu “Nowe życie” prowadzę terapię głównie dla nastolatków. Okres dojrzewania to trudny czas dla młodego człowieka, który pod wpływem wielu czynników błądzi, wykazuje stany depresyjne, samookalecza się, ma myśli samobójcze, objawy lękowe czy eksperymentuje z substancjami psychoaktywnymi itp.
Pracuję też jako edukator rodziców i młodzieży w zakresie depresji, zaburzeń odżywiania, uzależnień, zaburzeń lękowych.

Na co dzień wspieram pacjentów Poradni Leczenia Uzależnień, a także prowadzę w gabinecie prywatnym terapie on-line głównie dla Polaków na emigracji.

W gabinecie prywatnym przyjmuję młodzież od 16 roku życia oraz dorosłych.

Specjalizuję się w zaburzeniach nastroju (depresja), uzależnieniach, problemach natury lękowej, pomagam w kryzysach, budowaniu relacji na nowo, nauce komunikacji, oswajaniu i zrozumieniu własnych emocji.

Marzena_C_3