Jesteś niesamowicie Mądry

TY

Wariacie

O odnajdywaniu wiary w siebie

Kurs powstał po napisaniu książki.

„Jak zostać mądrą wariatką. Instrukcja obsługi siebie. Ty kontra TY”.

Stworzyłam takie lekcje, ponieważ ujęta w nich wiedza okazała się niezbędna, kiedy czułam , że „nie ogarniam” i nie rozumiem- dlaczego takie jest życie, dlaczego ludzie tacy są? 
Brak tej wiedzy powodował dużo lęku, namnażały się w mojej głowie problemy, które nie istniały poza moją wyobraźnią, która była niesamowicie płodna w tworzeniu czarnych scenariuszy.
Ten kurs to GPS, zawiera prawdy oczywiste o życiu – niezbędne do zbudowania wiary w siebie, o nas samych, o naszej konstrukcji ludzkiej, dzięki której będzie Ci prościej podążać za SOBĄ, za swoimi marzeniami.
Obowiązkowo trzeba wracać do swojej mądrości, aby odnaleźć wiarę w siebie. Pomocna będzie również moja książka, która poprowadzi Cię przez elementy niezbędne do pracy nad sobą, aby poczuć swoją wartość, mieć dobre zdanie na swój temat.

Wariat, to każdy z nas, wariatkowość to wszystko nieidealne w nas, ale wymagające zaakceptowania. Czy sami o sobie nie mówimy, że jesteśmy nienormalni? Czy ze mną wszystko w porządku?

Zobacz co kupujesz

Co Mądry Wariat powinien wiedzieć?

Lekcje:

Kurs zawiera notatnik z ćwiczeniami, listę uczuć i emocji - niezbędnik dla Mądrali.

Chcesz wiedzieć czy ten kurs jest dla ciebie??

przeczytaj

Q&A

Dla wszystkich, którzy potrzebują uporządkowania wewnętrznego chaosu, który powstaje niezależnie od okoliczności. W pracy, w domu, w relacjach, w kontakcie ze sobą.  Im więcej wyzwań życiowych, im więcej lat mamy na karku, tym mniej wiemy. Zasada dobrze znana: Im więcej, tym mniej wiesz…
Porządkuję stereotypy dotyczące budowania poczucia wartości. Aby odnaleźć w sobie harmonię, trzeba najpierw zrobić porządki z tym co już mamy nagromadzone przez lata.

Poznasz 7 mocarnych filarów, na których dobrze jest oprzeć swoją Mądrość.

1. Mądrala musi otworzyć oczy na świat, inaczej będzie ślepo podążał za nieswoim.
2. Zrozumiesz jak sięgać po więcej
3. Dostaniesz klucz, który pozwoli Ci świadomie poszukać w sobie pewności siebie
4. Sprawczość – magiczny eliksir, który powoduje, że masz moc
5. Przepis na proces stawania się fajniejszym
6. Zrozumiesz co wymaga jeszcze polubienia, aby uwierzyć w siebie
7. Zrozumiesz ludzką zazdrość.

Nie, ten kurs nada ci kierunek, wskazówki, abyś rozumiał lepiej siebie, innych.
Znam tą drogę budowania siebie, ponieważ to moje osobiste doświadczenia oraz moich klientów z gabinetu. Jesteśmy tacy różni, ale nasze zdrowie emocjonalne jest skonstruowane w podobny sposób. Zebrałam te podobieństwa i na nich osadziłam kurs.

Mi ta wiedza dała fundament, na którym buduję nieustannie swój „wewnętrzny stabilny dom”.
Potrzebowałam zrozumieć dlaczego się bałam się świata, dlaczego czułam się gorsza i niewystarczająca, nie rozumiałam dlaczego mi nie wychodzi, a tak się starałam, co jest ze mną nie tak, jak znosić konfrontację z ludźmi i przetrwać kolejną życiową burzę itd.
A co Tobie da? Co tylko zechcesz, nie daję gwarancji, ponieważ trzeba sobie pozwolić na branie dobrych rzeczy od świata.

7 lekcji, możesz zrobić zachłannie, pożreć wiedzę w jeden dzień ale i w tydzień, 7 tygodni czy w rok. Najważniejsze, abyś go przerobił i wracał. Każde zdanie jest ważne, zawiera dużo danych. Jeśli mnie znacie, wiecie, że nie lubię dużo mówić, ale jeśli zabieram głos, to staram się mówić zwięźle, konkretnie i na temat.

Nazywam się Marzena Ciesielska, psychoterapeutka.
Psychoterapia oznacza dla mnie fascynowanie się psychiką ludzką, opowiadanie o naszym „środku” w zrozumiały , przystępny i co najważniejsze użyteczny sposób. To moja pasja.
Uwielbiam jak detektyw „rozkminiać” co nie działa, co można poprawić, aby czuć się o niebo lepiej. Od 15 lat pracuję jako psychoterapeutka i terapeutka uzależnień. Od kilku lat także zdalnie, z Polakami z różnych zakątków świata.

Mam swój kanał na YT
Jestem autorką książki „ Mądra wariatka. Instrukcja siebie. Ty kontra Ty”

Cieszę się , że tu jesteś, kolejny Mądry Wariat w moich szeregach, zapraszam do grupy zamkniętej, pokaż się nam.

kurs_pdf_kons